fbpx

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Rezervasyon

Kiralamak istediğiniz tatil konutunu ve kiralayacağınız tarihlerinizi belirtip, Sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgileri alınarak ön rezervasyon işleminiz yapılmış olur, Ön rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren en geç; yakın tarihlerdeki rezervasyonlar için 1 iş günü, uzak tarihlerdeki rezervasyonlar 3 iş günü içersinde toplam ödenecek ücretin % 35 i kapora olarak (Banka ‘Havalesi yada EFT’, Kredi Kartından ‘Tek – Taksitli Çekim yada Mail Order’, Western Union yada Peşin Olarak ) ödemeniz tahsil edilir, geriye kalan ücret rezervasyonu takiben 3 iş gününde (Banka ‘Havalesi yada EFT’, Kredi Kartından ‘Tek – Taksitli Çekim yada Mail Order’, Western Union yada Peşin Olarak ) olarak alınır.

Kapora teslim alındığında en geç 24 saat içersinde tarafınıza yazılı olarak (faks, e-mail) Rezervasyon Onayı Gönderilmektedir, Rezervasyon onayı içerisinde toplam ücret, alınan kapora tutarı ve hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği belirtilmektedir.

Villa tesliminde teslim olunan demirbaşların sayımı yapılır ilanda belirtilen miktarda depozit alınır alınan depozit çıkış tarihinde villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından yapıldıktan sonra geriye ödeme yapılır.

Önemli Not:

www.villapazari.com sayfamızdaki villaların büyük bir bölümü sadece bizim tarafımızdan kiraya verilmektedir. Bu yazlıkların dışındakiler villa sahipleri tarafından veya farklı acentalar tarafından da kiraya verilmektedir. Dolayısıyla doluluk durumunu gösteren online rezervasyon takvimi güncel olamayabilmektedir. Bu yazlıklarımıza online ödeme yapmadan önce bizlere ulaşıp müsaitlik durumunu teyit etmeniz faydalı olacaktır.

Villaya Giriş/Çıkış

Villa giriş saati : 15:00 (Öğleden sonra) olup, Çıkış saati : 10:00 (sabah) dır. Bu aradaki süre içerisinde temizlik yapılmaktadır, Haftalık kiralama 7 gece 8 gündür, Villa teslimatı tarafımızdan

İptal/İade Koşulları

Üye rezervasyon iptallerini yazılı olarak e-mail ve/veya faksla belirtmek durumundadır. Bu bildirimin yapılmasının ardından rezerve ettiğiniz tarihler açılır ve satışa sunulur aynı tarihlerin tekrar satılması halinde ödediğiniz tutarı aynı yada farklı bir villada kesintisiz olarak farklı bir tarihte kullanabilirsiniz.

Rezervasyon iptal şartları aşağıdaki gibidir:

Rezervasyon tarihine 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde, toplam kaporanın % 35‘i (% otuzbeş) ;

Rezervasyon tarihine 60 – 31 gün arası yapılan iptallerde, toplam alınan bedelin % 60’ı (% atmış) ;

Rezervasyon tarihine 30 gün ve daha az kala yapılan iptallerde, toplam alınan bedel. Müşteriye geri ödenmeyecektir.

Görüşlerinizi Paylaşın

Bizimle iletişime geçerek görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime Geç