fbpx

KİRALAMA ŞARTLARI

Rezervasyon

Kiralamak istediğiniz tatil konutunu ve kiralayacağınız tarihlerinizi belirtip, Sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgileri alınarak ön rezervasyon işleminiz yapılmış olur, Ön rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren en geç; yakın tarihlerdeki rezervasyonlar için 1 iş günü, uzak tarihlerdeki rezervasyonlar 3 iş günü içersinde toplam ödenecek ücretin % 35 i kapora olarak (Banka ‘Havalesi yada EFT’, Kredi Kartından ‘Tek – Taksitli Çekim yada Mail Order’, Western Union yada Peşin Olarak ) ödemeniz tahsil edilir, geriye kalan ücret rezervasyonu takiben 3 iş gününde (Banka ‘Havalesi yada EFT’, Kredi Kartından ‘Tek – Taksitli Çekim yada Mail Order’, Western Union yada Peşin Olarak ) olarak alınır.

Kapora teslim alındığında en geç 24 saat içersinde tarafınıza yazılı olarak (faks, e-mail) Rezervasyon Onayı Gönderilmektedir, Rezervasyon onayı içerisinde toplam ücret, alınan kapora tutarı ve hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği belirtilmektedir.

Villa tesliminde teslim olunan demirbaşların sayımı yapılır ilanda belirtilen miktarda depozit alınır alınan depozit çıkış tarihinde villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından yapıldıktan sonra geriye ödeme yapılır.


Önemli Not:

www.villapazari.com sayfamızdaki villaların büyük bir bölümü sadece bizim tarafımızdan kiraya verilmektedir. Bu yazlıkların dışındakiler villa sahipleri tarafından veya farklı acentalar tarafından da kiraya verilmektedir. Dolayısıyla doluluk durumunu gösteren online rezervasyon takvimi güncel olamayabilmektedir. Bu yazlıklarımıza online ödeme yapmadan önce bizlere ulaşıp müsaitlik durumunu teyit etmeniz faydalı olacaktır.


Villaya Giriş/Çıkış

Villa giriş saati : 15:00 (Öğleden sonra) olup, Çıkış saati : 10:00 (sabah) dır. Bu aradaki süre içerisinde temizlik yapılmaktadır, Haftalık kiralama 7 gece 8 gündür, Villa teslimatı tarafımızdan yapılmaktadır.


Havuz ve Bahçe Bakımları

Her sabah erken saatlerde görevliler tarafından yapılmakta olup, Tatiliniz süresince villada herhangi bir arıza vs meydana gelirse tarafımıza belirtmenizle, tarafımızdan giderilecektir.

Villalarımız’ da temiz yedek çarşaf ve yastık mevcuttur temizlik villa girişinden önce yapılır, müşteri villaya giriş yapdığı tarihten itibaren villa içerisinde temizlik yapılmasını isterse ekstra temizlik ücreti 60.00 TL-150.00 TL dir. – İlanlarımızda Belirtilen Haftalık (7 gece) Ücret dışında aksi belirtilmedikce başka hiçbir ücret alınmaz fiyatlarımıza temizlik, elektrik, havuz ve bahçe bakımı, su ve KDV dahildir.

Evcil Hayvan, Villalarımıza aksi belirtilmediği takdirde kabul edilmemektedir.


Müşteri Sorumlulukları

Müşteriler kiraladıkları tatil konutunun tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir. Fakat tüm eşyaları, mobilyaları ve ekipmanları temiz kullanacaklar, herhangi bir hasar verdiklerinde hemen firmamızı haberdar edeceklerdir. Konakladıkları süre içinde villaya verecekleri her türlü hasarı, kaybettikleri her türlü eşyanın zararını villadan ayrılmadan ödeyeceklerdir.

Müşteriler villa çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olacaklar ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacaklar, kanunen aranan kişileri/kaçakları villada barındırmayacaklar, kısacası villa illegal hiçbir faaliyet için kullanılmayacaktır. Müşteri kiraladığı süre içinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik (refakat) eden diğer bireylerden de sorumludur.

Villa açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir. Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan konuk sayısı geçilmemelidir, evde kalacak insan sayısına çocuklar ve bebekler dahildir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki misafirin evden ayrılması talep edilecek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir.

Villa ön rezervasyon aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.


Villa Standartlarınız Nelerdir?

Tüm villalarımız bahçeli olup tamamen bağımsızdır. Aşağıda belirtilen eşyalar tüm villalarımızda mevcuttur.

Mutfak: Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, ocak, su ısıtıcı, en az konaklayacak kişi sayısına eşit yiyecek ve içecek takımı.

Salon: Televizyon, uydu alıcı, klima.

Yatak Odası: Temiz çarşaf ve yastık takımı, elbise dolabı, klima

Diğer: Çamaşır makinası, elektrik süpürgesi, ütü ve masası, yemek masası ve oturma grubu, saç kurutma makinesi, şezlong, güneş şemsiyesi, barbekü (mangal).


Villa Temizlik ve Bakımları Nasıl Yapılmaktadır?

Tüm villa ve apartlarımızda havuz ve bahçe bakımı günlük olarak yapılmaktadır. Sabah erken saatlerde bütün işlemler tamamlanmış olup kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Villalarımızda temizlikler müşteri giriş ve çıkışları arasındaki süre içerisinde yapılmaktadır. Haftalık kiralamalarda hafta içerisinde temizlik ekstra ücrete tabidir. Ancak villa ve apartlarımızda bir haftadan uzun süre kalan müşterilerimizin talep etmesi halinde haftada bir ücretsiz genel temizlik yapılmaktadır.


Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz tatil evini belirledikten sonra 0252 616 73 75 numaralı telefondan şirketimize ulaşarak ilgili evin kodunu/Villa ismini yetkili personelimize ileterek villa hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilir, müsaitlik durumunu teyit ettirebilirsiniz.

Ardından iletişim bilgileriniz yetkilimiz tarafından alınır ve ilgili rezervasyonunuzla ilgili tüm detayları içeren “Ön Rezervasyon Belgesi” gönderilir. Belge içerisinde yer alan şirket hesabımıza belirtilen ödemeyi belirlenen süre içerisinde ödemeniz halinde rezervasyonunuz onaylanır ve “Rezervasyon Onay Belgesi” tarafınıza iletilir.

Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz villanın ilanının içerisinde yer alan “Rezervasyon” ve “Kirala” butonlarını kullanarak rezervasyon veya kesin kiralama talebini gerçekleştirebilirsiniz.


Konaklama Sırasında Herhangi Bir Problem Olursa Ne Yapmalıyım?

Tatiliniz süresince, kiraladığınız villayla ilgili her türlü sıkıntı ve şikayetlerinizle 24 saat ilgilenmekteyiz. Bize telefonla veya elektronik posta ile bilgi vermeniz yeterli olacaktır.


Tatil Konutumun Yerini Nasıl Bulacak ve Kimden Teslim Alacağım?

Tüm villarımız, bulunduğu bölgedeki yetkililerimiz tarafından size tanıtılıp teslim edilmektedir. Villaların tam olarak yerini, villa detay sayfasında yer alan “Harita” paneli aracılığıyla görebilirsiniz. Kiralamış olduğunuz villanın bulunduğu tatil bölgesine ulaştığınızda bizi veya size ayrıca iletilen görevli/yetkili telefonunu aramanız ya da ofisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Yetkili bir personelimiz size eşlik edecek, sizi villanıza ulaştıracak ve gerekli bilgileri size aktardıktan sonra anahtarı size teslim edecektir.

Ofisimizin bulunmadığı bölgelerde yetkili personelimiz size tatilinizin başlamasından önce, villanızı teslim edecek yetkilinin bilgilerini size ulaştıracaktır.

Görüşlerinizi Paylaşın

Bizimle iletişime geçerek görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime Geç